Akmuo interjere

Kiekvieną kartą žmonės norėdami įsigyti akmens apdailą namų interjerui vis dvejoja, sulaukiame daug klausimų. Ar akmuo derės vidaus interjere? Vis dėl to tai šalta medžiaga. Ar tikrai granito plokštė atspari karščiui, įbrėžimams? Ar įdėjus akmenį į interjerą nepasidarys jis „šaltas“? Skaitykite toliau ir galbūt padėsime atsakyti į pagrindinį klausimą- ar verta investuoti į akmenį namuose.Akmuo interjere visad atrodo žavingai. Tai natūralus produktas sukuriantis prabangią, rafinuotą aplinką, bei turintis išliekamąją vertę. Akmuo lengvai įsilieja į klasikinius, modernius, ar kitokio tipo interjerus. Tai puikus akcentas svetainės, vonios, virtuvės stalviršiams, vonios grindims, palangėms, sienoms. Jis puikiai derinamas su įvairiomis medžiagomis- medžiu, stiklu, metalu, keramika, ar plastiku.

Dažniausios medžiagos naudojamos interjere yra granitas ir marmuras. Granitas- viena kiečiausių ir atspariausių medžiagų, bei geras šilumos laidininkas. Tad puikiai tinka šildomoms grindims, židinių, laiptų apdailai, o dėl mažo įgeriamumo, tvirtumo ir atsparumo braižymuisi, ypač tinka virtuvės stalviršiams. Marmuras taip pat ilgaamžis ir gana atsparus akmuo, tačiau priešingai nei granitas jis šiek tiek įgeriantis drėgmę, jei ji ant paviršiaus laikosi ilgai. Taip pat marmuras „bijo“ rūgščių, tad šis paviršius reikalauja daugiau priežiūros, nei granitas.

Galime sakyti, kad pradinė investicija į akmens apdailą, bus didesnė, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje toks interjeras nesensta, o būsto vertė tik didėja

ADRESAS

Scroll to Top