Patarimai norint sutvarkyti kapus

Spartus gyvenimo būdas dažnai mus įsuka į kasdienės buities ir darbų sūkurį, tad vis mažiau laiko randame aplankyti anapilin iškeliavusių artimųjų kapavietes. Norint sutvarkyti kapus reikia apgalvoti, kad būtų ne tik gražu, bet ir reikalautų mažiau priežiūros. Taip galėsite ramia sąžine grįžti į savo rutiną, o kitą kartą aplankius kapavietę rasti ją tvarkingą. Taigi, turime keletą patarimų, kaip sutvarkyti kapavietę, kad ji reikalautų mažiau priežiūros.

Vienas iš populiariausių variantų pastaraisiais metais yra dengimo plokštė. Ji ne tik reikalaus mažiau priežiūros, bet ir yra ilgalaikė investicija. Granito plokščių asortimentas labai platus, tad lengva pritaikyti prie esamo paminklo, ar įrenginėjant naują kapavietę patenkins įvairius kliento norus. Na, o jei norėsis augalų galima padaryti išpjovas gėlėms, ar pritvirtinti vazą su žibintu.

Sekantis variantas- dekoratyvinė skalda. Toks kapavietės sutvarkymas reikalauja mažesnių išlaidų, tačiau nėra ilgaamžė alternatyva kaip dengimas granito plokštėmis. Skaldos pasirinkimas taip pat labai didelis, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į kapavietės vietą. Jei ji yra po medžiu ar krūmu rinkitės stambesnę skaldą, tokiu atveju bus lengviau išrinkti lapus ir spyglius.

Na, o estetiškai kapavietei siūlome įsigyti kapų žibintą ir vazą. Tai ne tik tvari alternatyva plastmasinėms vazoms ir stiklinėms žvakidėms,  bet jas paprasta naudoti. Šiuos aksesuarus rekomenduojama priklijuoti, o jei mokate- įbetonuoti.

Ir paskutinis patarimas- trinkelės aplink kapavietę. Žemės nesineš ant kapo, atėjus aplankyti Jūsų batai išliks švarūs, o vaizdas mielas akiai.

Tikimės šie patarimai Jums buvo naudingi, o jei turite klausimų ar norite pagalbos susitvarkant kapavietę susisiekite su mumis.