Akmuo interjere

Kiekvieną kartą žmonės norėdami įsigyti akmens apdailą namų interjerui vis dvejoja, sulaukiame daug klausimų. Ar akmuo derės vidaus interjere? Vis dėl to tai šalta medžiaga. Ar tikrai granito plokštė atspari karščiui, įbrėžimams? Ar įdėjus akmenį į interjerą nepasidarys jis „šaltas“? Skaitykite toliau ir galbūt padėsime atsakyti į pagrindinį klausimą- ar verta investuoti į akmenį namuose.


Patarimai norint sutvarkyti kapus

Spartus gyvenimo būdas dažnai mus įsuka į kasdienės buities ir darbų sūkurį, tad vis mažiau laiko randame aplankyti anapilin iškeliavusių artimųjų kapavietes. Norint sutvarkyti kapus reikia apgalvoti, kad būtų ne tik gražu, bet ir reikalautų mažiau priežiūros. Taip galėsite ramia sąžine grįžti į savo rutiną, o kitą kartą aplankius kapavietę rasti ją tvarkingą. Taigi, turime keletą patarimų, kaip sutvarkyti kapavietę, kad ji reikalautų mažiau priežiūros.


Ką rinktis kapavietės priežiūrai – dengimo plokštes ar dekoratyvinę skaldą?

Kiekvienas esame pajutę artimo žmogaus netektį… Tačiau visada maloniai prisimename, nepamirštame ne tik mintimis, bet ir darbais. Savą pagarbą ir meilę išreiškiame prižiūrėdami, tvarkydami ir lankydami artimųjų kapus, ne tik didžiųjų švenčių dienomis. Taigi norėtume, kad mūsų patarimai leistų Jums tinkamai pasirūpinti artimųjų kapais…


Patarimai kaip atnaujinti kapus

Dažnas lankydamas artimųjų kapus, kurie yra senai palaidoti, pagalvoja kad “kažką norėtusi pakeisti”, kapavietėje esanti s paminklas ir tvorelė jau pasenę, apsamaniję, o gal ir sutruniję (betoniniai), raidės nublukusios ir apskritai nėra  estetinio vaizdo…Taigi norėtume Jums pateikti keletą kapavietės atnaujinimo variantų.


Kaip apsodinti kapus?

Lietuvoje nuo seno gyvuoja  tradicija puošti, tvarkyti mirusių mums brangių žmonių kapus. Turbūt kiekvienas ne kartą esame savęs klausę kaip, kuo apsodinti artimo žmogaus kapavietę, kad kuo mažiau keltų rūpesčių vėliau jį prižiūrint. 


Paminklo pasirinkimas

Paminklo parinkimas ir kapavietės įrengimas, tai anapilin iškeliavusio žmogaus artimųjų atsakomybė. UAB „Kėdainių granitas“ visada pasiruošęs išklausyti Jūsų pageidavimus ir pasiūlyti kelis galimus kapavietės įrengimo variantus. Klientui tik beliks apsispręsti kuris variantas Jam labiausiai yra priimtinas.


Apie granitą

Granitas yra vienas svarbiausių statybos bei puošybos akmenų, ir dėl ilgaamžiškumo bei itin aukšto atsparumo spaudžiamosioms jėgoms, jis masiškai naudojamas statyboje. Iš smulkių grūdelių sudarytas granitas naudojamas puošybai ir paminklų gamybai, taip pat jame galima iškalti užrašus. 

ADRESAS

Scroll to Top